Poszedł do Mam Talent ośmieszyć byłą dziewczynę!

Udostępnij na Facebooku
Poszedł do Mam Talent ośmieszyć byłą dziewczynę!

W portugalskiej edycji popularnego talent show „Mam talent” pojawił się uczestnik, który chciał za pośrednictwem telewizji przesłać pewną wiadomość swojej byłej dziewczynie. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, co zrobił później na wizji:

Przed występem w „Mam talent” Hugo Rox powiedział, że jego występ ma na celu przekazanie pewnych informacji jego byłej dziewczynie, która złamała mu serce. Zaczął swoje wystąpienie od ckliwych haseł wypisanych na kartonie - „Tęsknię za Tobą”, „Dlaczego mnie zostawiłaś” itp.

Później jednak okazało się, że mężczyzna ma pomysł na siebie i potrafi zaskakiwać otoczenie. Na kolejnych prezentowanych kartonach mogliśmy przeczytać „Chcę żebyś zdechła, podobnie jak twój stary; Ty zaatakowana przez stado jaszczurek; On, na autostradzie jadąc w BMW; Nigdy ci tego nie powiedziałem, ale...; Gdy pierwszy raz dotknąłem Twoich piersi, wyczułem guza, na lewej; Mojej lewej, Twojej prawej; Jeśli kiedykolwiek będziesz prosić mnie o wybaczenie, to utopię ci kota na Twoich oczach; I jeszcze jedno: Twój kot zostawił wiadomość: Miau Miau, Glu, Glu.” Jury i publiczność śmiali się do rozpuku.

Udostępnij na Facebooku

Skomentuj